Zvýšte návštevnosť Vašich webov zo dňa na deň

Či už máte záujem o dlhodobé zvyšovanie návštevnosti vašich webov, alebo o okamžité kampane Google Adword či na sociálnych sieťach.

Nie je jedno, na ktorej pozícii sa vo vyhľadávaní nachádzate

Prvá pozícia vo výsledkoch vyhľadávania Google sa kúpiť nedá. Vhodnými úpravami obsahu a skvalitňovaním zdrojového kódu sa však dá docieliť zlepšenie pozície a zaradenie sa na prvú stránku vo výsledkoch vyhľadávania.

Naša kvalifikácia je pre nás základom

Naša spoločnosť je ako jediná na Slovensku certifikovaným partnerom belgickej on-line marketingovej spoločnosti WooRank.
Neváhajte sa obrátiť na nás ohľadom skvalitňovania obsahu Vašich stránok a ich optimalizácie pre vyhľadávače.


Google AdWords

okamžité zvýšenie návštevnosti Vášho webu

Nie je jednoduché dostať sa na prvú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania Google. Navyše, túto pozíciu Vám nikto nemôže sľúbiť a ani si ju nemôžete kúpiť. To, čo si však kúpiť môžete, je miesto v tzv. sponzorovaných odkazoch, ktoré sa spravidla zobrazujú ešte nad prvými výsledkami vyhľadávania. Vhodne nastavenými reklamami sa tak môžete zaradiť na prvú stránku vyhľadávania a tešiť sa z okamžitého nárastu návštevnosti na Vašich webových stránkach.Optimalizácia zdrojového HTML kódu

Crawlery vyhľadávačov vidia aj to, čo vy nevidíte

Pri posudzovaní Vašej stránky robotmi vyhľadávačov, ako je napríklad Google, hrá svoju úlohu veľmi veľa parametrov. Radi Vám pomôžeme s nastavením týchto parametrov ako aj so skvalitnením HTML kódu Vašich stránok tak, aby Vaše stránky mohli dosahovať čo najvyššie pozície vo vyľadávaní Google, a vy tak budete mať viac návštevníkov, ktorí sa môžu potenciálne stať Vašimi zákazníkmi.

Skvalitnenie obsahu

Iba kvalitný obsah je cestou k úspešnému webu

Akokoľvek profesionálnu stránku budete mať čo sa týka dizajnu a kvality HTML kódu, kým na Vašich stránkach nebude dostatočné množstvo kvalitného informatívneho obsahu pre Vašich návštevníkov, je pravdepodobnosť, že návštevníka zaujmete výrazne nižšia. Rovnako nižšie bude hodnotenie Vašej stránky vyhľadávačmi ako napr. Google. Poômožeme Vám pripraviť vhodnú obsahovú štruktúru, a v prípade Vášho záujmu Vám pomôžeme pripraviť aj konkrétny obsah pre Vaše webové stránky.

back to top
×